Skip to content

Hakkımızda

Güçlü Mühendislik Hakkında

İklimlendirme sektöründe 2019 yılından itibaren faaliyete başlayan Güçlü Mühendislik, sektördeki gelişim ve değişimin öncüsü olarak inovasyonu geliştiren ısıtma soğutma taahüt firmasıdır.


Güçlü Grup bünyesinde Doğalgaz Taahhüt, Mekanik Taahhüt, Elektrik Taahhüt, İnşaat ve Verimli Enerji Sistemleri sunarak 6 faaliyet alanında hizmet veren Güçlü Mühendislik grubunun bir parçasıdır.


Müşterileri ile birebir iletişime geçerek ne istediklerini analiz eden ve buna göre ısıtma ötesi çözümler geliştiren Güçlü Mühendislik; kalite belgeleri, sosyal sorumluluk projeleri ile doğa ve insana verdiği değeri güçlendiriyor. Isıtma soğutma alanında hizmet verdiği yüzlerce ürün grubunu, sektöründe dünyanın ve ülkemizin önde gelen markalarından temin ederek tüketiciyle buluşturuyor.


Bugün, Afyonkarahisar’da ısıtma sektörünün lider firması olan Güçlü mühendislik 1.000 bağımsız mekânın ısıtma dönüşümünü başarıyla gerçekleştirmiştir. Yoğuşma, güneş enerjisi ve ısı pompası gibi sadece verimli ısıtma teknolojilerini kullanıyor olması doğaya ve insana verdiği değeri özetler niteliktedir.

Bize Yazın